O nas - Studio Realizacji Myśli Twórczych - Studio Realizacji Myśli Twórczych

Przejdź do treści

Menu główne:

Studio Realizacji Myśli Twórczych to miejsce, które skupia miłośników muzyki w każdej postaci – począwszy od profesjonalnych kompozytorów, tekściarzy, instrumentalistów i wokalistów, odnoszących sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą, aż po realizatorów i montażystów dźwięku oraz producentów.
Pomysłodawcą i twórczym szefem tej artystycznej formacji, a jednocześnie gospodarzem Studia jest producent, kompozytor i realizator dźwięku – Piotr Semczuk.

Zajmujemy się przygotowaniem muzyki do form audiowizualnych, jak również do projektów estradowych.
Bierzemy również udział w produkcjach komercyjnych, realizując nagrania lektorskie i dubbing do filmów i seriali oraz dźwięk do spotów reklamowych.
Pod szyldem Studia Realizacji Myśli Twórczych znajduje się także dynamicznie rozwijające się wydawnictwo książkowe, nutowe a także fonograficzne – do tej pory wydaliśmy książki z płytami takie jak Chopin Les Brillantes, Muzyka polska, Koło Kina, Powrót Wielkiego Szu, Śpiewnik polski, Strobel/Kofta/Wołek - Anna Stankiewicz, Koncert fortepianowy g-moll Andrzeja Jagodzińskiego, Tutaj mieszkam - Agnieszka Wilczyńska, Medytacje wiejskiego listonosza jazzowego - Wojciech Gogolewski Trio, Faceci do wzięcia duetu Janusza Szroma i Bogdana Hołowni.
W przygotowaniu natomiast znajdują się projekty audiobooków i piosenek dla dzieci.
Chętnie też współpracujemy z młodymi wykonawcami i zespołami nagrywając i szlifując materiał na pierwsze demo.
Organizujemy koncerty, realizujemy videoklipy oraz wypożyczamy instrumenty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego