już nie zapomnisz... piosenki henryka warsa - Studio Realizacji Myśli Twórczych

Przejdź do treści

Menu główne:


Już nie zapomnisz...
 Piosenki Henryka Warsa  
Wydanie elektronicznej wersji nut do piosenek Henryka Warsa, które macie Państwo przed sobą, zostało stworzone i opracowane w ramach wsparcia programu Ministra Kultury "Muzyczny ślad".
W skład wydania nutowego wchodzi 27 opracowań nutowych utworów, stworzonych przed 1945 rokiem, jak również krótkie formy literackie, informujące o kulisach powstania utworów, a także o samym Henryku Warsie i współpracujących z nim artystach.
Wybrane piosenki cechują wysokie walory artystyczne, a brak ich współczesnych opracowań, wpływa na ograniczone możliwości krzewienia polskiej kultury z okresu międzywojennego.
Projekt jest dostępny w formie elektronicznej i jest bezpłatny.
Autorem opracowań nutowych jest Bogdan Hołownia, za stworzenie opowiadań do niniejszej publikacji odpowiada Ewelina Babiarz, zaś cały projekt realizuje Piotr Semczuk reprezentujący Studio Realizacji Myśli Twórczych.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyczny ślad”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego